Středa, 8 března, 2023
novinky

Jsou CHIC a mají svůj význam: Víte, které doplňky si hvězdy daly udělat přesně na míru?

Od jednoduchých až po extravagantní, co znamenají?

Doplňky tvoří celek, a pokud si vyberete ty správné, jsou v outfitu tou poslední třešničkou. Jemné řetízky, výrazné náušnice či trendy podpatky. I takové „specialitky“ si dámy z Hollywoodu dali vyrobit na míru.

Když uvažujeme o koupi šperku, obvykle se snažíme vybrat něco originálního, co by bylo v souladu s naší osobností, nebo osobností člověka, kterému chceme náhrdelník, prsten, náušnice či náramek darovat.

Právě proto je ideální řešení, dát si vyrobit šperk, který bude personalizovaný a vybereme si to, co se nám líbí a bude vyjadřovat kus z nás. Hvězdné tváře si také potrpí na personalizované doplňky. Podívejte, co vymysleli.

Sarah Jessica Parker
Sarah měla v kultovním seriálu Sex ve městě zlatý náhrdelník se jménem Carrie, které měla jako postava novinářky. Jednoduchý šperk vyjímající se na její klíčních kostech.

Takové minimalistické doplňky jsou jednoznačně trendy a vědí pěkně oživit elegantní, ale i lecjaký look. Vypadají pěkně nejen na holém těle, ale vyniknou na tričkách se střihem po krk nebo i na roláku.

Celosvětově známá modelka Gigi Hadid si u sebe nosí svého partnera prostřednictvím náhrdelníku s jeho jménem Zayn.

Aktuálně čekají miminko, takže lze k tomuto šperku přibude i další přívěsek se jménem dítěte.

Zpěvačka Beyoncé miluje šperky a doplňky. Dala si vyrobit i pár takových, které jsou věnovány nejbližším, které miluje.

Ukázala prsten se jménem dcery Blue Ivy. Jde o krásný zlatý šperk s kamínky. Svou lásku se snaží vyjádřit i pomocí doplňků.

Vlastní také jiný typ přívěsku, na kterém je napsáno „B Heart Blue“, který by se dal přeložit jako „Beyoncé miluje Blue“, a také jeden, na kterém je „Mrs. Carter, „na počest manželství s Jay-Z, jehož skutečné jméno je Shawn Carter.

Herečka a bývala manželka Toma Cruise, Katie Holmes nosí svou lásku stále při sobě. Vlastní zlatý náhrdelník s písmenem S, což symbolizuje Suri, jméno jejich společné dcery.

Náhrdelník navrhla známá celebritnou šperkařka, Jennifer Meyer ..
Kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus patří mezi královny extravagance. Tomu odpovídají i šperky a doplňky, které si dala vyrobit.

Ještě v době, kdy randila s Hemsworthem, nosila stříbrnou náušnici s jeho jménem Liam. Nezůstala však jen při špercích. Vlastní boty, jejichž podpatky jsou ve tvaru její iniciálou M a C.

Jennifer Lopez
JLo má ve sbírce velké zlaté kruhové náušnice se svým jménem. Velmi ráda nosí různé šperky, mezi její favority nemůže chybět něco osobní a vyjadřující sebelásku.

Extravagantní náušnice působí sexy a sedí k osobnosti této charismatické a temperamentní dámy. Kruhy jsou aktuálně v kurzu, takže takovým kouskem nemá co pokazit.

Australská modelka Miranda Kerr má očividně náhrdelníky s jmény v oblibě.

Kdysi nosila na krku jméno svého druhého muže Ewana a později ho vyměnila za zlatý náhrdelník se jménem syna Flynna. Oba přívěsky jsou velmi pěkné.

Kanye a Kim Kardashian West
Oba z celebritnou dvojice nosí na krku náhrdelník se jménem první dcery North. Dali si však vyrobit šperk s její přezdívkou – Nori.

Hrdí rodiče nosí dceru stále na sobě. Právě děti jsou nejčastějším podnětem k vytvoření individualizovaných šperků či dokonce tetování.

Khloe Kardashian
Také další z rodiny Kardashian vyjádřila svou lásku k dcerce True přes šperky na rukou.

Nosí prsten s jejím jménem. Khloe Kardashian má dítě se známým basketbalistou Tristanem Thomsonem, se kterým již však není ve vztahu. Malá True oslavila v dubnu druhé narozeniny.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.