Středa, 8 března, 2023
novinky

Asus TUF-AX5400 je lék na slabý internet v domácnosti

Nepodceňujte volbu dobrého Wi-Fi směrovače.

Produkt na test poskytla společnost Asus

Dva pracující rodiče a dva školáci, každý s notebookem a minimálně jedním mobilním zařízením. K tomu herní konzole, několik zařízení připojených k internetu a očekávání rychlého přístupu na internet z každého jednoho pokoje.

Rychlý domácí internet je již druhým rokem velmi důležitý a vy byste se neměli spoléhat na základní bezdrátový směrovač, i když je jeho nízká cena určitě lákavá, případně pokud jste jej obdrželi od vašeho poskytovatele internetu možná i zcela zdarma.

Vyzkoušeli jsme, jestli jeden z lepších modelů v dostupné ceně dokáže dostat signál do každého koutu běžného bytu a zároveň bude dostatečně rychlý na to, aby zvládl i náročnou práci z domova a pár studentů k tomu.

Kolik stojí dobrý bezdrátový směrovač?
Ten nejlevnější koupíte už za méně než deset eur, za dobrý zaplatíte minimálně stovku a za ty nejlepší si výrobci ptají i více než 500 eur. Tato investice patří k těm, které vám dokážou výrazně zlepšit pracovní podmínky zejména v případě, že máte v domácnosti hned několik zařízení vyžadujících rychlý přístup na internet.

Nemusíte hned vybírat jen z těch naprosto nejdražších profesionálních řešení, pro domácnosti jsou vhodné i ty určené pro hráče. Námi testovaný model patří do této kategorie, přičemž má vše, co bychom očekávali u moderního a výkonného bezdrátového směrovače.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.