Středa, 8 března, 2023
novinky

Bag-in-box: Dostupná vína vhodná nejen pro oslavy a catering

Bag-in-box představuje perfektní variantu pro ty, kteří se nechtějí zatěžovat nákupem různých lahví. Vína v tomto obalu jsou oblíbená zejména pro oslavy a catering, jelikož jsou praktická a nabízí skvělou chuť. Vybírat přitom můžete z různých odrůd růžové, bílého i červeného vína.

Růžová vína

Oblíbený bag-in-box s růžovým vínem je nepochybně Rosé Medi Valley. Jedná se o víno světle růžové barvy s vůní po jahodách, černých třešních, malinách a fialkách. Potěší svěží a harmonická chuť s dlouhotrvající ovocnou dochutí. Toto víno se skvěle hodí k čerstvým salátům, kuřecímu či krůtímu masu, uzenému masu či grilované zelenině a těstovinám. Další dobrou volbou je pak Rosé Anita Rupel – víno oranžově růžové barvy s tóny mokrého mechu, pečeného jablka a semínek.

Bílá vína

Bílé víno by na stole rozhodně nemělo chybět. Vínem s nádechem květin a travin je Chardonnay Medi Valley. Zaujme světle zelenou barvou, svěží vyváženou chutí s dlouhou ovocnou dochutí. Párování je vhodné s jarním salátem, zeleninovým předkrmem, rybami či drůbežím. Chybu rozhodně neuděláte ani se Sauvignon Blanc Medi Valley. Ve vůni se snoubí květiny a traviny, chuť je svěží a nabízí ovocnou dochuť. Také se hodí k salátům, zelenině, rybám a drůbežímu.

Červená vína

Červené víno je s oblibou párováno s grilovaným masem a zvěřinou, uzeninami a podobně. K tomu se skvěle hodí Cuvé Medi Valley, ve kterém se snoubí Cabernet Sauvignon, Merlot a Rubin. Víno má silnou a výraznou vůni s ovocným charakterem a jemnými květinovými odstíny fialek. Harmonická jemná chuť nabízí velký objem ovocné struktury. Toto víno se hodí také k těstovinám a restované zelenině.

Vína v bag-in-boxu jsou perfektní volbou, pokud hledáte praktické balení a kvalitní víno. Vybírejte z široké nabídky a najděte to pravé, čím potěšíte své chuťové pohárky.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.