Středa, 8 března, 2023
novinky

Dostupné vozy pro pohodlnou jízdu

Poohlížíte se po novém rodinném autě, které uveze vás spolu s dětmi, kočárek a spoustu dalších věcí? Nebo toužíte po autě, ve kterém si budete moci dovolit šlápnout na plyn a vtáhnout se do rychlé jízdy? Nabídka vozů Kia má obojí.

Spolehlivý vůz na cesty

Sportovní vůz, kterým díky jeho spolehlivosti projedete republiku spolehlivě, navíc do něj umístíte všemožné věci, které na svou cestu potřebujete. To přesně je Kia Ceed. Model s celkem šesti nabídkovými liniemi nabízí spotřebu od 4,6 do 6,8 litru na 100 kilometrů, což v dnešní době zdražování benzinu obzvláště oceníte.

Pro milovníky hybridů

Oblíbenost hybridních automobilů stále více narůstá, ve svém portfoliu jej má také Kia. Automobil Kia Sportage s hybridním pohonem všech kol a šestistupňovou převodovkou nabízí tichou, ničím nerušenou a příjemnou cestu ve městě i mimo něj. Kia Sportage disponuje celkem 6 stupni výbavy, dostupná je již od 659 980 Kč. Svou prostorností a praktičností potěší nejednoho řidiče, který vyhledává a oceňuje nejmodernější techniku a prémiovost.

Kia Rio do města

Pokud vybíráte městské vozítko, které se bude snadno proplétat městskou džunglí, Kia Rio je tím pravým vozem, který splní veškeré vaše požadavky. Řidiči nabízí pohodlnou jízdu nejen pro svou velikost, ale také díky integrovaným LED světlometům, které dokonale osvítí noční vozovku, skla se budou odmlžovat automaticky a stěrače se spustí ve chvíli, kdy na sklo dopadnou první dešťové kapky. O komfort nebudou ochuzeni ani ostatní cestující. Kia Rio nabízí dostatek místa jak u spolujezdce, tak i v zadní části vozu.

Odvážný exteriér, atraktivní interiér

Pokud jste v davu rádi vidět, Kia Stonic vás okouzlí svým odvážným exteriérem, který poutá pozornost. Karoserie výrazného tvaru s LED světlomety doplněná o tónovaná skla, která vás skryjí před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Interiér nabídne eleganci. Pohodlná sedadla v tkanině či umělé kůži vybízí k pohodlnému usazení se a užití si pohodlné jízdy, kterou si můžete sjednat na internetových stránkách Kia Kladno.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.