Středa, 8 března, 2023
novinky

Opravy karosérií vozidel bez poškození laku – to je technologie PDR

Objevení důlku na karosérii je velmi nepříjemnou situací. Díky moderním možnostem opravy karosérií vozidel bez poškození laku si však nemusíte zoufat. Drobné ani rozsáhlejší deformace nejsou problémem – stačí využít možnosti spolehlivé opravy.

Technologie PDR

Způsobů, jak opravit důlek na karosérii je celá řada. Ovšem kromě klasiky se nabízí také mnohem lepší řešení – technologie PDR pro opravy karosérií vozidel bez poškození laku. Postup této opravy je mnohem rychlejší, přičemž náklady jsou také výrazně nižší oproti konvenčním způsobům opravy. Hodí se tedy pro všechna auta, zejména ta mladá, u kterých je třeba zachovat původní hodnotu. Pokud vám životní prostředí není lhostejné, jistě potěší také 100% ekologičnost této technologie.

Drobné škody

Tato technologie je s oblibou využívána pro opravu menších důlků. Ty mohou vznikat z různých důvodů. Často za nimi stojí nepozornost – nešikovné parkování, prudké otevření dveří, či třeba náraz nákupním vozíkem u obchodního střediska. Ačkoliv se jedná o zpravidla drobné škody, dokáží nás pořádně potrápit. Neváhejte se proto obrátit na odborníky, kteří se postarají o to, aby vaše karosérie byla zase bez poskvrnky.

Větší deformace

Škody bohužel nemusí skončit pouze u drobných důlků. Technologie PDR je často využívána také pro opravu karosérie po zásahu kroupami. Pomůže však například také po pádu větve na auto či sněhu ze střechy domu. Doba opravy je pouhých pár hodin, přičemž u menších deformací může trvat jen 60 minut. Nemusíte se tedy vracet k zastaralým způsobům, dejte raději šanci moderní technologii.

Oprava bez poškození původního laku je ideálním řešením, nemusíte se totiž bát různých rizik a neuspokojivého výsledku. Technologie PDR nabízí ty nejlepší výsledky pro vaši spokojenost.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.