Středa, 8 března, 2023
novinky

Yokohama bude vyrábět pneumatiky pro Brabus

Společnost Yokohama ohlásila, že pneumatika Advan Sport V107, která je globální vlajkovou lodí společnosti, byla schválena německou společností Brabus na terénní vozidla Brabus 700/800/900 podle modelu Mercedes-AMG G 63. Pneumatiky Advan Sport V107 jsou dodávány s následujícím rozměrem: 305 /35R23 111Y XL.

Společnost Brabus schválila tento rozměr pneumatik V107 s cílem dosáhnout dokonalé rovnováhy jízdních vlastností v kombinaci s vynikajícím komfortem a bezpečnostními vlastnostmi, jako jsou výkon na suchém/mokrém povrchu a stabilita řízení.

Společnost Brabus je jedním z předních světových tunerů a výrobců automobilů se specializací na značku Mercedes-Benz a od roku 2005 udržuje se společností Yokohama Rubber technologické partnerství ve vývoji pneumatik. Společnost Yokohama Rubber aktivně celosvětově rozšiřuje svoji vlajkovou značku Advan, která symbolizuje globální dosah společnosti a vysoce výkonné vlastnosti.

Pneumatiky Advan, jejichž výkon a kvalita jsou mimořádně uznávány, se již mnoho let používají nejen jako originální výbava předních světových vysokovýkonných vozidel, ale také v soutěžním motorismu.
V rámci tříletého (2021–2023) střednědobého plánu řízení společnosti Yokohama Rubber s názvem Yokohama Transformation 2023 (YX2023) se podnikání v oblasti spotřebitelských pneumatik zaměřuje na maximalizaci prodejních poměrů pneumatik YOKOHAMA s vysokou přidanou hodnotou,
konkrétně globální vlajkové značky Advan, značky pneumatik Geolandar pro vozidla SUV a pick-upy a různých zimních pneumatik.

Related articles

Comments

Share article

spot_img

Latest articles

Newsletter

Subscribe to stay updated.